KakanjLive | Ponedjeljak, 30.11.2020. godine

Trijumf odbojkaša Kakanj u Bijeljini

09.02.2020. - U okviru 16.kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, odbojkaši Kaknja na gostovanju u Bijeljini porazili domaću ekipu Radnika rezultatom 3:1 i zadrali drugu poziciju

010
Odbojkaši Kaknja opravdali su ulogu favorita. Sigurnom igrom i ozbiljnim pristupom, bez potcjenjivanja protivnika, izabranici trenera Aganovića savladali su posljednjeplasiranu ekpu Radnika i osvojili nova tri boda i definitivno „zacementirali“ drugu poziciju, što im je i bio prevashodni cilj pred doigravanje za prvaka.

U prvom setu, koji je trajao 22.minute, igrači Kaknja osvojili su četiri poena više od domaćih, koji su dosta ambiciozno ušli u ovaj meč. Da se neće baš lako predati, igrači Radnika su pokazali u drugom setu kojeg su nakon dvadesetpet minuta uzbudljive igre riješili na poen razliku (26:24). Gubitak drugog seta nije destimulativno djelovao je Aganovićeve pulene. Naprotiv, naredna dva seta odigrali su sjajno i protivniku prepustili samo 14, odnosno 12 poena i susret završili rezultatom 3:1, uz 26 više osvojenih poena.

Radnik – OK“Kakanj 78“ 1:3

Dvorana Gimnazije“Filip Višnjić“ u Bijeljini. Gledalaca 200.Sudije: Srđan Cvijanović i Jovica Turanjanin.Delegat:Asad Omerović. Prvenstvena utakmica 16.kola Premijer lige BiH. Radnik-OK“Kakanj 78“ 1:3, po setovima; 21:25, 26:24, 14:25, 12:25.

OK“RADNIK“
(Bijeljina):Danilo Raković, Boris Savić, Vladimir Miličević, Aleksandar Đurić,Luka Blagojević,Miloš Ćilibrk,Nikola Drljić, Marko Savčić, S.Blagojević. Trener:Alija Toholj, pomoćni trener: Vladimir Miličević.
OK“KAKANJ 78“: Džemil Jelašković, Hasan Hadžić, Muris Krivokapa, Adin Fazlić, Danilo Ružić, Bahrija Zenović, Armin Fejzović, Sejdin Mustafić, Armin Vehab i Faris Čobo. Trener: Almir Aganović. Drugi trener:Mirza Demir.