KakanjLive | Četvrtak, 26.11.2020. godine

Nova pobjeda odbojkaša Kaknja

01.02.2020. - U okviru 15.kola Premijer lige BiH, izabranici trenera Almira Aganovića maskimalnim rezultatom 3:0 porazili posljednje plasiranu ekipu Tempa iz Ražnjeva kod Brčkog

Utakmica dva neravnopravna protivnika protekla je u znaku Aganovićevog tima koji je bez teškoća stigao do nove pobjede. Već nakon prvog seta kojeg su dobili s uvjerljivom razlikom (25:15) bilo je jasno da će igrači Kaknja deklasirati posljednjeplasiranu ekipu, inače debitanta u premijerligaškom društvu, koji su u Kakanj doputovali samo sa 7 igrača ! U drugom setu gosti su osvojili četiri poena više (25:19), ali je to bilo sve što su mogli ostvariti u ovoj neravnopravnoj borbi. Treći set je završen identičnim rezultatom kao i prvi (25:15), čime su izabranici trenera Aganovića potvrdili svoju dominaciju u ovom meču, koji im je bio jedan ozbiljniji trening uoči susreta sezone u okviru završnice Kupa Bosne i Hercegvine protiv aktualnog osvajača duple krune, ekipe brčanske Mladosti.Prva utakmica polufinala Kupa BiH protiv Mladosti igra se u srijedu 5.februara u Kaknju sa početkom u 19:00 sati.

OK „Kakanj 78“ – Tempo 3:0

Dvorana KSC.Gledatelja 200.Sudije: Armin Mujkić (Zenica) i Adnan Abadžija (Ilijaš). Delegat:Milenko Marić (Banja Luka). Utakmica 15.kola Premijer lige BiH. OK“Kakanj 78“-Tempo (Ražljevo kod Brčkog) 3:0,po setovima 25:15, 25:19, 25:15.

OK“Kakanj78“: Džemil Jelašković, Hasan Hadžić, Muris Krivokapa, Edin Mehić, Adin Fazlić, Danilo Ružić, Bahrija Zenović, Armin Fejzović, Sejdin Mustafić, Armin Vehab i Faris Čobo. Trener: Almir Aganović. Drugi trener:Mirza Demir.
OK Tempo: Vukašin Trifković, Nihad Babić, Lazar Zeljić, Strahinja Šošo, Danijel Đurić, Azur Kurtić,Danijel Lazukić. Trener: Pero Stević. Pom.trener:Mladen Stević.